AKTUALNOŚCI

2020-04-05
W trudnych czasach społecznej izolacji wrocławska szkoła gry na bębnach afrykańskich chwilowo nie może działać na dotychczasowych zasadach. Nie możemy się razem spotykać na naszych cotygodniowych warsztatach, jednak nie chcemy tracić kontaktu z naszymi kursantami, ani zamykać się na nowych uczestników. Także będziemy nadawać dalej, ale chwilowo przez internet.
Czytaj dalej
2020-03-16
W oczywistych powodów do 29-03 wszystkie warsztaty bębniarskie zostają zawieszone.
Czytaj dalej
2020-03-12
Jak co roku od kilku już lat, z początkiem wiosny zapraszamy Was na trzydniowy plener bębniarski do Zającówki we wsi Paszków (Kotlina Kłodzka). Tym razem podzielić się z Wami chcemy jednym z rytmów, który poznaliśmy na naszych tegorocznych warsztatach w Gwinei.
Czytaj dalej
2020-02-01
Po udanym ostatnim razie zapraszam na kolejne sobotnie luźne spotkanie z rytmem z bębniarzami.

Sobota 1-02-2020
Start od 18:00
Pracownia Bębnów (u.Grabiszyńska 241)

Większość uczestników sobotnich jamów to studenci naszej szkoły bębnów, jednak nie zamykamy się w swoim gronie i mile widziane są osoby, które jeszcze u nas nie były.
Czytaj dalej
2019-12-28
Na co dzień spotykamy się w Pracowni Bębnów w 5 różnych grupach by zgłębiać tajniki djembe. Zapraszam Was na spotkanie nieco inne niż zazwyczaj. W sobotni wieczór 28-12 budzimy bębny na otwartym jam session. Zaproszenie kieruję do obecnych, byłych i przyszłych studentów szkoły bębnów, jak i innych sympatyków perkusji afrykańskiej i Pracowni Bębnów.
Zamysł jest taki, abyście poznali innych bębniarzy, wspólnie pograli rytmy których się uczymy i obudzili swoje bębny.
Drzwi otwieram od 18:00, bębny są na miejscu, można przynieść co kto lubi ;)
Czytaj dalej