AKTUALNOŚCI

2019-12-28
Na co dzień spotykamy się w Pracowni Bębnów w 5 różnych grupach by zgłębiać tajniki djembe. Zapraszam Was na spotkanie nieco inne niż zazwyczaj. W sobotni wieczór 28-12 budzimy bębny na otwartym jam session. Zaproszenie kieruję do obecnych, byłych i przyszłych studentów szkoły bębnów, jak i innych sympatyków perkusji afrykańskiej i Pracowni Bębnów.
Zamysł jest taki, abyście poznali innych bębniarzy, wspólnie pograli rytmy których się uczymy i obudzili swoje bębny.
Drzwi otwieram od 18:00, bębny są na miejscu, można przynieść co kto lubi ;)
Czytaj dalej
2019-11-03
Świętując 15 rok działalności pedagogicznej Pracownia Bębnów zaprasza wszystkich miłośników bębnów djembe oraz tańca afro na wspólny wyjazd do Afryki. Celem naszej wyprawy jest stolica Gwinei Conakry, gdzie przez dwa tygodnie odbywać się będą dla nas warsztaty djembe/dudnun oraz afro dance.
Czytaj dalej
2019-08-20
To już 15 rok z rzędu, kiedy zapraszam Was na regularne lekcje gry na zachodnioafrykańskich bębnach djembe i dundun we Wrocławiu.

Na naszych zajęciach poznasz technikę gry na bębnach w teorii i praktyce. Ucząc się podstawowych dźwięków, oryginalnych akompaniamentów, sygnałów, aranżacji, poszczególnych kompozycji rytmicznych ...poznasz reguły jakimi rządzi się tradycyjna muzyka perkusyjna z Gwinei i Mali.

Uczestnicy naszych zajęć to ludzie w różnym wieku i przeróżnych profesji, co najlepiej świadczy o tym, że gra na bębnach jest dla każdego kto tylko tego zechce.

Czytaj dalej
2019-07-31
31-07 Pracownia Bębnów odwiedzi Zawiercie. Zapraszamy na otwarte warsztaty bębniarskie przy fontannie miejskiej. Startujemy o 16:00.
Czytaj dalej
2019-04-14
Na tegorocznym festiwalu Freaki Afryki będę miał przyjemność poprowadzić warsztaty djembe na poziomie podstawowym. Zapraszam wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem nauki gry na bębnach afrykańskich.
Czytaj dalej